KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16711018
nr 1671 1018
James Herbert Snell
(1861-1935)
Oljemålning, James Herbert Snell (1861-1935), Landskap. "Autumn with his gold has giften the falling leaf". Signerad. Olja på duk, 51x40 cm, yttermått inklusive ram: 64x54 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 januari 2025
kl 20:45:46
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr